Zaznacz stronę

Jaki radiobudzik kupić?

Radiobudziki

Prezentujemy zestawienie 10 popularnych produktów w tym segmencie. Zapraszamy do sprawdzenia.

01.

Blaupunkt CR15WH

Blaupunkt CR15WH to radiobudzik z dużym i widocznym wyświetlaczem. Do dyspozycji jest podwójny alarm w postaci dźwięku lub radia. Istnieje możliwość zaprogramowania budzika, aby działał tylko w dni powszednie. Urządzenie posiada także wbudowany tuner FM z możliwością zaprogramowania 10 ulubionych stacji radiowych. W tylnej części znajdziemy port USB.

02.

Blaupunkt CR7BK

Blaupunkt CR7BK to radiobudzik z dużym wyświetlaczem LCD z możliwością przyciemnienia. Urządzenie posiada także wbudowany tuner FM z opcją zapamiętania 10 ulubionych stacji. Sam alarm może być dźwiękowy lub może być to sygnał radiowy.

03.

Adler AD1121

Adler AD1121 to radiobudzik z dużym wyświetlaczem LCD. Może budzić aktywując odbiór wybranej rozgłośni lub za pomocą dźwięku. Zasilanie może być z sieci lub bateryjne. Sam wyświetlacz LCD posiada opcję przyciemnienia lub rozjaśnienia.

04.

Blaupunkt CRP7WH

Blaupunkt CRP7WH to radiobudzik z wbudowanym projektorem pozwalający wyświetlić godzinę na suficie. Dodatkowo posiada wbudowany tuner FM, który pozwala na zapamiętanie 10 ulubionych stacji radiowych. Alarm może być zaprogramowany dla dwóch różnych godzin. Sam wyświetlacz LCD może być przyciemniany.

05.

Philips AJ6000/12

Philips AJ6000/12 to radiobudzik wyposażony w Tuner FM z cyfrowym strojeniem. Radio wyposażono w automatyczne dostrajanie cyfrowe. Istnieje możliwość zaprogramowania dwóch alarmów. Radiobudzik posiada opcję drzemki. Sam wyświetlacz LCD ma możliwość regulacji jasności.

06.

Blaupunkt CRP10BK

Blaupunkt CRP10BK to radiobudzik wyposażony w projektor, który pozwala na wyświetlenie godziny na suficie. Tuner FM ma możliwość zaprogramowania 10 stacji radiowych. Sam zegar ma funkcję podwójnego alarmu.

07.

Sencor SRC 170 OR

Sencor SRC 170 OR to radiobudzik z opcją wyświetlenia temperatury wewnętrznej. Budzenie możliwe jest za pomocą radia lub sygnału dźwiękowego. Jasność samego wyświetlacza można ustawiać w trzech poziomach. Zasilanie za pomocą baterii lub sieciowe.

08.

Blaupunkt CR12WH

Blaupunkt CR12WH to radiobudzik ze sporym wyświetlaczem. Urządzenie posiada wbudowany tuner FM z opcją zapamiętania 10 ulubionych stacji radiowych. Do dyspozycji jest też funkcja podwójnego alarmu oraz drzemki. Dodatkowo radiobudzik wyposażono w termometr.

09.

Philips AJ3200/12

Philips AJ3200/12 to radiobudzik z możliwością ładowania smartfona z systemem iOS lub android. Wyposażony został w tuner FM z cyfrowym strojeniem. Radiobudzik posiada funkcję podwójnego alarmu. Budzenie może być za pomocą sygnału radiowego lub sygnału dźwiękowego.

10.

Blaupunkt CR5WH

Blaupunkt CR5WH to radiobudzik z możliwością zaprogramowania 20 stacji radiowych. Sam wyświetlacz LCD można ustawić w trzech poziomach jasności. Radiobudzik wyposażono w funkcję podwójnego alarmu. Dźwięk budzika może być emitowany za pomocą radia lub alarmu.