Zaznacz stronę

Jaki gramofon kupić?

Gramofony

Prezentujemy zestawienie 10 popularnych produktów w tym segmencie. Zapraszamy do sprawdzenia.

01.

Camry CR 1113

Camry CR 1113 to gramofon, który potrafi odtwarzać muzykę na trzech prędkościach obrotowych. Są to odpowiednio 33, 45 oraz 75 RPM. Pod klasyczną obudową kryje się odtwarzacz oraz radio. Urządzenie posiada cyfrowe dostrajanie PLL. Posiada również zegar z funkcją budzika.

02.

Reloop RP-7000 GLD

Reloop RP-7000 GLD to gramofon z napędem bezpośrednim sterowanym kwarcowo. Moment obrotowy jest regulowany. Silnik jest bezpośrednio połączony z talerzem, natomiast ramię zostało wykonane w kształcie litery S.

03.

Akai BT500

Akai BT500 to gramofon z napędem paskowym o dwóch prędkościach obrotowych. Potrafi przesyłać dźwięk bezprzewodowo do głośników za pomocą Bluetooth. Urządzenie posiada wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy, który można wyłączyć.

04.

Hyundai RTCC 513 RIP RETRO

Hyundai RTCC 513 RIP to gramofon analogowy w klasycznym stylu. Posiada wbudowany tuner FM. Dodatkowo pozwala na odtwarzanie z płyty CD czy USB. Opuszczanie igły jest automatyczne. Wśród złącz znajdziemy wyjście słuchawkowe.

05.

Reloop RP 1000 M

Reloop RP 1000 M to gramofon z metalową konstrukcją i stalowym ramieniem. Zastosowano w nim napęd paskowy. Urządzenie posiada wbudowany zasilacz oraz przycisk start-stop. Pozwala też na płynną regulację prędkości.

06.

Denon Premium Sliver (DP 300F)

Denon Premium Sliver (DP 300F) to gramofon z napędem paskowym. Talerz został wykonany z odlewu aluminiowego. Samo ramię jest proste i ręcznie podnoszone. Osłonka gramofonu jest zdejmowana. Wykończenie to lakier z wysokim połyskiem.

07.

Pioneer PL-990

Pioneer PL-990 to gramofon z napędem paskowym i sterowaniem automatycznym. Prędkość obrotowa jest regulowana. Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w przedwzmacniacz. Funkcja dodatkowo to stroboskop.

08.

Lenco L-90

Lenco L-90 to gramofon z napędem paskowym i sterowaniem półautomatycznym. Prędkość obrotów jest regulowana. Urządzenie zostało wyposażone również w przedwzmacniacz. Istnieje możliwość podłączenia go do komputera. Rodzaj igły to diamentowa.

09.

Camry CR 1111

Camry CR 1111 to gramofon wykonany w klasycznym stylu. Pozwala na odtwarzanie płyt w trzech prędkościach. Dodatkowo do dyspozycji jest odtwarzacz cd, radio, mp3 oraz złącze usb. Urządzenie można również połączyć z komputerem.

10.

Akai BT100

Akai BT100 to gramofon z napędem paskowym. Pozwala na ustawienie dwóch prędkości odtwarzania płyt. Posiada także wbudowany przedwzmacniacz. Istnieje możliwość przesłania dźwięku w technologi bezprzewodowej do głośników.