Zaznacz stronę

Jaką spacerówkę kupić?

Prezentujemy zestawienie 10 popularnych produktów w tym segmencie. Zapraszamy do sprawdzenia.

01.

Joie Litetrax 4

Joie Litetrax 4 to spacerówka ze sportową 4-kołową konstrukcją. Składania możliwe jest za pomocą jednej ręki. Użytkowanie spacerówki możliwe jest od urodzenia z siedziskiem rozłożonym do pozycji leżącej. Regulowany jest również podnóżek w dwóch pozycjach. W zestawie także organizer dla rodzica.

02.

Maclaren Techno Xt

Maclaren Techno Xt to spacerówka z aluminiowym stelażem. Rozkładanie jest proste i szybkie. Koła przednie i tylne są amortyzowane. Oparcie i podnóżek są oczywiście regulowane. Możliwa jest również regulacja wysokości rączki. Spacerówka posiada także boczny uchwyt do przenoszenia. Tapicerka jest zdejmowana i można ją prać.

03.

4Baby Rapid Premium

4Baby Rapid Premium to spacerówka wykonana z naturalnych materiałów. Posiada regulację oparcia oraz regulację wysokości podnóżka. Przedmie koła są obrotowe i posiadają opcje blokady. W zestawi kosz na zakupy, zdejmowana barierka, ocieplana osłona na nogi oraz folia przeciwdeszczowa.

04.

Baby Jogger City Mini Gt

Baby Jogger City Mini Gt to spacerówka, która zapewnia proste manewrowanie dzięki jednemu, przedniemu kołu. Samo oparcie jest regulowane. Podobnie rączka również jest regulowana. Amortyzacja jest na przednie koło. W zestawie obszerny kosz. Budka posiada otwory wentylacyjne.

05.

Espiro Magic

Espiro Magic to spacerówka z dużymi tylnymi kołami i mniejszymi przednimi. Same koła posiadają możliwość blokady. Regulacja oparcia jest płynna. Dodatkowo podnóżek jest regulowany. Sam kosz zamykany jest na suwak. W zestawie pokrowiec na nogi.

06.

Maclaren Techno Xlr

Maclaren Techno Xlr to spacerówka z możliwością samodzielnego demontażu kół. Sam stelaż jest lekki. Przednie koła są obrotowe i mają możliwość blokady. Dodatkowo wszystkie koła są amortyzowane. Rączki są regulowane, tak samo oparcie. Sama tapicerka jest łatwo zdejmowalna.

07.

Mutsy Nexo

Mutsy Nexo to spacerówka z dużym koszem na podręczne akcesoria czy bagaż. Siedzisko jest w pełni regulowane. Sam daszek połączony jest z oparciem. Dostępne akcesoria to osłona przeciwdeszczowa, śpiworek i uchwyt na kubek.

08.

Baby Jogger City Mini

Baby Jogger City Mini to lekka spacerówka ze specjalnym systemem składania. Możliwe jest ono za pomocą pociągnięcia za pasek. Siedzisko jest regulowane do pozycji leżącej. Budka posiada otwory wentylacyjne. Koła przednie z blokadą.

09.

Coto Baby Verona

Coto Baby Verona to spacerówka z szybkim systemem składania. Została wyposażona w wygodny kosz na zakupy. Koła posiadają możliwość blokady. Oparcie jest regulowane, podobnie podnóżek. Budka została oparta na stelażu.

10.

Bebetto Rainbow 148

Bebetto Rainbow 148 to spacerówka z pompowanymi kołami przednimi i tylnymi. Dodatkowo koła są obrotowe z możliwością blokady. Cała konstrukcja została wykonana z aluminium. Hamulec blokuje jednocześnie dwa tylne koła.