Zaznacz stronę

Jaką golarkę do ubrań kupić?

Golarki do ubrań

Prezentujemy zestawienie 10 popularnych produktów w tym segmencie. Zapraszamy do sprawdzenia.

01.

Philips GC026/00

Philips GC026/00 to golarka do ubrań wyposażona w szczotkę oraz ochronę do delikatnych tkanin. Ostrza wykonujące do 8800 obrotów na minutę. Rodzaj zasilania to 2 baterie AA. W zestawie szczoteczka do czyszczenia.

02.

Camry CR 9606

Camry CR 9606 to golarka do ubrań zasilana sieciowo lub przez baterie. Usuwa supełki i zmechacenia tkanin. Sprawdzi się doskonale zarówno do ubrań, jak i tapicerek czy koców. W zestawie znajdziemy również pędzelek czyszczący.

03.

MPM LR-027-086

MPM LR-027-086 to golarka do ubrań do strzyżenia włosia i supełków oraz wygładzania materiału. Urządzenie dobrze usuwa zmechacenia. Możliwe jest ustawienie 3 wysokości strzyżenia. Rodzaj zasilania to akumulatorowe. Pojemnik jest wyjmowany.

04.

Eldom GDS2

Eldom GDS2 to golarka do ubrań z dużym, przeźroczystym pojemnikiem. Samo sitko jest metalowe. Rodzaj zasilania to akumulatorowo – sieciowe. Moc golarki to 5 W.

05.

MPM MMU-03

MPM MMU-03 to golarka do ubrań, która wygładza materiał i usuwa zmechacenia. Urządzenie nadaje się do wszystkich rodzajów tkanin. W zestawie przewód zasilający, szczoteczka do czyszczenia oraz zapasowy nożyk. Moc golarki to 4 W.

06.

Eldom GDS4

Eldom GDS4 to golarka do ubrań z dużym, przeźroczystym pojemnikiem. Urządzenie posiada metalowe sitko oraz lampkę kontrolną. Rodzaj zasilania to akumulatorowe. Golarka posiada także zabezpieczone jest przed przypadkowym uruchomieniem.

07.

MPM MMU-01

MPM MMU-01 to golarka do ubrań, która wygładza materiał i usuwa zmechacenie. Urządzenie posiada regulację długości strzyżenia. Golarka nadaje się do wszyskich rodzajów tkanin. Rodzaj zasilania to akumulatorowe.

08.

Camry CR9611

Camry CR9611 to golarka do ubrań zasilana akumulatorowo. Usuwa supełki i zmechacenia z tkanin, koców oraz dywanów. W zestawie pędzelek do czyszczenia urządzenia.

09.

MPM LR-027-84

MPM LR-027-84 to golarka do ubrań, która dobrze usuwa supełki oraz wygładza materiał. Urządzenie nadaje się do wszystkich rodzajów tkanin. Posiada trzy stopnie regulacji wysokości strzyżenia. Sam pojemnik jest wyjmowany.

10.

Clatronic MC 3240

Clatronic MC 3240 to golarka do ubrań, która idealnie usuwa nitki i supełki. Kratka do nitek została wykonana z metalu. Sam pojemnik na odpadki jest przeźroczysty. Rodzaj zasilania to baterie.